SPA-технології в Anti-Age терапії

SPA – «sana per aqua» – «лікування водою» – метод відновлення здоров’я в давнину – на сьогодні розглядається як використання багатьох природних чинників в косметичних і оздоровчих цілях. Хоча, в популярному розумінні, SPA – це процедури для задоволення, насправді природні технології мають високу ефективність в корекції в першу чергу вікових змін шкіри. Довіра населення до природних способів оздоровлення, так і матеріальне благополуччя, а з ним і потреба добре виглядати, зростає з року в рік.

Безсумнівно, саме природа здатна протистояти як природним процесам старіння, так і екологічно і біологічно несприятливих факторів нашої сучасної середовища проживання. Основою СПА-терапії є природні лікувальні чинники, укладені в косметичних СПА-препаратах, здатних донести ефекти природного джерела на тисячі кілометрів від місця його розташування. Таким чином, поняття “СПА” сьогодні є серії косметичних препаратів, що мають натуральний склад і застосування, що несуть природне оздоровлення шкірі і всьому організму. СПА-технології так само природні, вони імітують, повторюють природні впливи: ванни – купання в морі, обгортання – прогрівання на піску або в гарячому мінерально-грязьовому джерелі, СПА-пілінг – очищення шкіри піском, СПА-кріотерапія імітує зимовий холод, СПА- маски – харчування мінералами і соком рослин і т.п.

Яким же чином СПА-технології можуть протистояти природним процесам старіння шкіри не тільки обличчя, але й усього тіла?

SPA-технологии в Anti-Age терапии фото

Найдавніший метод природного омолодження – ванни і вмивання. Це СПА бальнео-терапія, тобто використання води та ванн, в поєднанні з морськими і підземними мінералами, ароматичними маслами і екстрактами рослин. Мінерали в поєднанні з термальним ефектом гарячої води дають природну стимуляцію біоенергетичних процесів шкіри всього тіла, чого важко добитися при інших косметичних процедурах. Слід зазначити, що ефективність препарату у ванні тим вище, чим більше він містить в собі цінних макро-, мікро-, і ультрамікроелементів в поєднанні з ефірними маслами і фітоекстрактів, що володіють седативними і релаксуючим властивостями. Виробляються комплексні препарати з багатьох копалин мінералів для «спокійних», гідромасажних, перлинних ванн. Використовувати ванни можна не тільки в салоні, але і призначати їх у домашніх умовах.

SPA-пілінг має на увазі як використання традиційних природних абразивів – шкаралупи, солі, вулканічного піску і т.п., так і сучасних метаболічних пілінг-систем на основі природних гідрокси альфа-, бета-і амінокислот. Дослідження останніх років показали, що при певних взаємодіях і комбінації фруктових та амінокислот можлива стимуляція оновлення шкіри без відшарування (відлущування) кератиноцитів, і це відкриття стало новою віхою в косметології – мультикислотний метаболічним СПА-пілінгом. При SPA-пилинге избегается різка проліферація (клітинний поділ), немає пошкодження епідермісу, прискорюється омолодження шкіри, підвищується безпека процедур. Системи мультикислотний пілінгу розробляють провідні серії, як наприклад, спільна українсько-ірландська СПА-лінія «SPANII». Ефективність такого пілінгу з концентрацією природних кислот 10-15% (рН 2,5-3,0) порівнянна з використанням активних 50% гліколевих препаратів.

SPA-фототерапія і фотопротекція – особлива проблема косметології, так як використання світлового та УФ-фактора здатне в малих дозах допомогти, а в індивідуально зайвих – істотно ускладнити стан зрілої шкіри. Захист відкритих ділянок і мінімальна фотостимуляції шкіри всього тіла солярієм у міжсезоння солярієм – ось рецепт використання світла як природного джерела здоров’я.

Безін’екційна мезотерапія: використовуючи природні ефекти речовин малої молекулярної маси і природні властивості самої шкіри підвищувати проникність при певних впливах, СПА-технологіям доступно введення активних препаратів без ін’єкцій, виключаючи таким чином небезпечні парентеральні втручання традиційної мезо-терапії. Адже для здоров’я і молодості шкірі необхідно не тільки зволоження, а – вітаміни, мінерали, амінокислоти і біологічно-активні речовини. Це досить рідкісна, ексклюзивна технологія, і володіння таким інструментом омолодження – справжня знахідка для косметолога.

SPA-технологии в Anti-Age терапии фотоSPA-кріотерапія увазі використання природного відповіді шкіри на фізіологічний холодовий вплив: уповільнення, а потім різке прискорення кровотоку і метаболізму, спазм м’язів, скорочення та тонізацію сальних і потових залоз. Відрізняється від традиційної кріотерапії рідким азотом (-196 градусів!) Тим, що використовує природні температури (до -18 градусів), не обпікає і не коагулює епідерміс. Крио-тоники, імітуючи холодовий чинник, досягає практично тих же результатів, що і аплікація льодом, але більш зручні в застосуванні, можуть містити корисні біологічно-активні речовини. Холодові (кріо-) ефекти СПА-препаратів призначені для природної «тренування» судин і залоз шкіри, приводячи їх м’язовий корсет у відповідність з нормальною функцією і тонусом.

SPA-ліфтинг – це комплекс природних технологій, спрямованих на тонізацію підшкірно-жирової клітковини, зменшення обсягу шкіри, розгладжування або, принаймні, зменшення глибини зморшок. Включає вищезгадані технології в поєднанні з масажем, антицелюлітними обгортаннями, трав’яними масками і т.п.

SPA-протекція і домашній догляд – це комплекс заходів, спрямованих на запобігання негативного впливу на шкіру факторів зовнішнього середовища або неправильного використання звичайних напівсинтетичних косметичних засобів. Вважаючи, що мікрофлора і нормальна шкірна жирова змазка є природним бар’єром шкіри, в СПА не допускається використання емульгаторів і агресивних ПАВов (кремів, мила, стеарат, лаурилсульфат і т.п.), які в кінцевому підсумку тільки провокують сухість і підвищене ороговіння епідермісу, гіперпродукцію і закупорку гирла залоз. Очищення проводитися тільки з використанням природних ПАВов на основі пальмової або кокосової олій, а захист – нанесенням на шкіру аналогів власної жирової змазки.

SPA-манікюр і педикюр. Здоров’я і молодість шкіри рук і ніг – важлива складова жіночої краси. Тільки СПА може дати природний шарм жіночим ручкам, а сама процедура – насолода їх господині.

SPA-релакс. Задоволення – обов’язкова емоційна складова СПА-процедур. Особливі відчуття і комфорт клієнта під час СПА-програм створять ауру душевного спокою, «нірвани», бажання випробувати це знову і знову.

Таким чином, насичення мінералами, вітамінами і біологічно-активними речовинами, природне зволоження і захист, використання природних механізмів регуляції сальних, потових залоз і тонусу судин дозволяють технологіям SPA повернути до нормальної роботи всі складові частини шкіри, попереджати старіння і допомагати відновлювати її молодість. Завдання практикуючого косметолога або менеджера салону краси – знайти зрозумілу, матеріально доступну серію косметичних природних препаратів і впровадити елементи SPA-догляду для власного матеріального благополуччя та задоволення клієнтів. SPA – це сучасне високотехнологічне напрямок косметологічної галузі, здатне дати стійкий і надійний результат клієнтові, стабільний дохід і професійну репутацію фахівця.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист