Антицелюлітні обгортання для красоти і здоров’я

Антицеллюлитные обертывания фото

Обгортання – одне з найвідоміших і улюблених жінками процедур корекції фігури. Обгортання привабливе насамперед тим, що практично відразу ж, протягом перших трьох днів, призводить до зменшення обсягів талії і стегон.

Антицелюлітні обгортання – це високоефективні професійні процедури, розроблені з урахуванням усіх причин виникнення і розвитку целюліту і проблем надмірної ваги з метою корекції фігури, та чітко спрямовані на вирішення проблем кожного конкретного клієнта.

Після проведення курсу з 10-15 процедур протягом 4-6 тижнів, відбувається стійке зменшення об’ємів, поліпшення мікроциркуляції крові, підвищення пружності і еластичності шкіри, вирівнювання шкірного рельєфу.

Важливою складовою комплексу spa-програм поряд з масажем є обгортання – ефективний та ідеальний засіб для досягнення очікуваних результатів. При цьому під час даної процедури також використовуються професійні косметичні засоби. На підтвердження ефективності обгортань можна навести наступні аргументи.

1. На 100% натуральні складові.
Важливо те, що для обгортань не використовуються хімічні речовини, а всі препарати є екологічно чистими і приготовані на основі натуральних інгредієнтів.

2. Проникнення.
Для обробки сировини в основному використовується метод мікронізації, що робить активні інгредієнти легкодоступними.

3. Вплив самонагріваючих, кріо – і контрастних обгортань.

Самонагріваючі обгортання є не тільки приємною і фізіологічною процедурою, але і вельми корисною – вони розширюють судини, активізують кровообіг, посилюють проникність епідермального бар’єру. Активізуючи з допомогою нагріву функції потових залоз, розташованих у шкірі, можна впливати на посилення потовиділення і разом з тим на виведення різних шкідливих речовин з організму. При оптимальній для цього процесу температурі в 40° С через розкриті пори потових і сальних залоз відбувається подвійний обмін: водорозчинні вітаміни, активні речовини, мікроелементи і мінерали проникають глибоко в шкіру, а на поверхню через розкриті пори виводяться шлаки і токсини.

Антицеллюлитные обертывания фотоПроцедура гарячого обгортання стимулює процес ліполізу – розщеплення і виведення ліпідів з адипоцитів, розсмоктує і розм’якшує щільні фіброзні тяжі при ліпосклерозі (целюліт), нормалізує обмін речовин. Холодні (кріо-) обгортання звужують і зміцнюють стінки капілярів і судин, активізують дезінтоксикацію (токсини і продукти обміну речовин, потрапляючи в кров і лімфу, виводяться печінкою і нирками), знімають набряки, покращують відтік лімфатичної рідини (лімфодренаж), підвищують тонус шкіри, сприяють зміцненню тканин і схудненню. Зазвичай холодні обгортання робляться локально, тобто на якій-небудь ділянці тіла. Саме холодне обгортання в першу чергу рекомендується клієнтам з варикозним розширенням вен. Завдяки цим процедурам шляхом впливу на проблемні ділянки вирішуються локальні проблеми надлишкової ваги, виводиться з тканин надлишок рідини і активізується кровообіг. Особливо холодна програма показана тим, чия професійна діяльність пов’язана з тривалим стоянням у незручній позі та невідповідному взутті, а також ефективна в реабілітаційний період після флебосклерозування.

Контрастні обгортання сьогодні набувають все більшого поширення. Спочатку застосовують гаряче обгортання для ділянок з щільним жировим шаром, потім локально на проблемні зони накладають холодне обгортання для підвищення тонусу. Як правило, такі обгортання ефективні на ділянках з в’ялою шкірою, для відновлення тонусу шкіри після пологів (але не в період годування), а також у разі активного схуднення і при вікових змінах. Таким чином, грамотне поєднання масажного впливу та професійних косметичних засобів в spa-уході відіграє важливу роль в отриманні бажаного результату і для клієнта, і для фахівця.

Інший спосіб добитися гарного відтоку крові і поліпшення лімфодренажу, якщо вище коліна немає варикозно розширених судин, – зробити термообгортання на стегно і холодне на гомілку. Створений таким чином перепад тиску працює як насос, даючи хороше відкачування крові і лімфи з нижніх кінцівок.

Виконуючи програму з корекції фігури, не боячись можна працювати з зоною сідниць, з зовнішньою стороною стегна, де часто виникають так звані «вушка». Там варикозу не буває, тому можна використовувати жорсткі прийоми – міостимуляцию, вакуумний масаж, термообгортання, а по всій нозі при цьому треба пройтися лімфодренажним масажем.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист