Набір карбоксітерапія – Oxygen Box
Набір карбоксітерапія – Oxygen Box

Статті

Стрес і целюліт! Як боротися?

Основними необхідними речовинами, що допомагають пережити стреси з мінімальними втратами, є мінерали: макро- і мікроелементи. Одним з найважливіших є магній – при його недоліку підвищується чутливість мозкового центру стресу, що може проявлятися дратівливістю і навіть зривами через дрібниці. Якщо ж стресових ситуацій занадто багато, організм втрачає магній в підвищених кількостях. Виходить замкнуте коло: чим більше... Читати ділі »

Професійна косметика SPANI (СПАНІ)

«Чула про хорошу професійну косметику. Хочу купити і стану красунею самостійно і при цьому витрачу мінімум грошей». Такі монологи нам, як професіоналам салонного бізнесу, доводиться чути дуже часто і часто ми не можемо їм правильно протистояти і пояснити клієнту: «без допомоги фахівця дуже важко досягти бажаного результату». Детальніше зупинимося на цьому питанні і підкажемо фахівцям... Читати ділі »

Складаємо прайс салона краси

У попередній статті ми докладно зупинилися на протистоянні косметолога і клієнта. Також основним питанням у боротьбі за утримання клієнта як і раніше залишається правильна подача інформації в прайсі салону краси, в рекламних буклетах і в інформованості фахівців салону про проведення процедур (особливо це стосується адміністратора салону). Достатньо просто купити професійну косметику та словами із баночки... Читати ділі »

Розширення компетенції майстра, догляд за шкірою…

СПА-технології в роботі майстра манікюру і педикюру Звичайний обрізний манікюр і педикюр вже давно стали рутинними послугами кожної перукарні. Новомодні колись техніки нарощування нігтів на сьогодні опанували більшість манікюрниць, і тепер уже не дивно, що можна зробити штучні нігті, не виходячи зі своєї квартири. Розписні нігті з еротичної спокуси, ставши матеріально доступними практично всім, перетворилися... Читати ділі »

Двоє у салоні краси

Особливості чоловічої та жіночої косметології насправді лежать не стільки в фізіології або складі препаратів, скільки в менталітеті, емоціях і звичках чоловіків, маркетингу та сервісі  послуг. Що б ви не використовували, чим би не комплектували салон, якщо ви – жінка і мислите як жінка, то відповідно, пропонуєте суто «жіночні» послуги. Чоловіки на них йдуть не охоче.... Читати ділі »

Антицелюлітні обгортання для красоти і здоров’я

Обгортання – одне з найвідоміших і улюблених жінками процедур корекції фігури. Обгортання привабливе насамперед тим, що практично відразу ж, протягом перших трьох днів, призводить до зменшення обсягів талії і стегон. Антицелюлітні обгортання – це високоефективні професійні процедури, розроблені з урахуванням усіх причин виникнення і розвитку целюліту і проблем надмірної ваги з метою корекції фігури, та... Читати ділі »

Програма експрес-корекції фігури – за тиждень до відпустки

Як часто це буває перед відпусткою, спохвачуються про свою фігуру. Що робити, якщо до поїздки або урочистості залишилося всього 5 днів? Не опускати руки! А навпаки, засучити рукава, можна якщо не схуднути, то вже тонізувати підшкірну клітковину, поліпшити тонус і тургор шкіри. До речі, різке схуднення в таких випадках найбільш шкідливе – шкіра валиться, і... Читати ділі »

Мезотерапія без болі

Метод Безін’єкційна мезотерапія завойовує все більше прихильників серед косметологів та їх клієнтів. І не дивно, адже одні з основних її переваг – безболісність і мінімальні терміни відновлення після процедури. Методику введення в шкіру активних препаратів без застосування ін’єкцій використовують для профілактики та боротьби зі старінням шкіри, для лікування гіперпігментації і акне. У ході процедури безін’єкційної... Читати ділі »

SPA тандем: масаж і косметика

Завдяки поєднанню масажу і професійної косметики, кожен масажист-косметолог може: поліпшити те, що дано, змінити те, що можна, підкреслити красу і насолодитися потенціалом своєї справи. Не секрет, що одним з результатів діяльності масажиста-косметолога є отримання прибутку. А прибуток він отримує, займаючись продажем себе як фахівця і, відповідно, послуг і косметичних препаратів для професійного і домашнього використання.... Читати ділі »

Релаксуючий масаж з балавами

Розслаблюючий масаж з гармонізуючим впливом на організм набуде популярності в асортименті послуг кабінету масажу. А використання спеціальних свічок і булави додасть надзвичайний колорит і розслаблюючу антицелюлітну дію. Ще давні філософи говорили: «Здоровою людина може вважати себе тільки тоді, якщо вона не потребує ні лікаря, ні в масажистів». Геродакос (484 – 425 р. до н. е..)... Читати ділі »

Вагітність і пологи: супроводження косметолога.

Програми профілактики і післяпологової корекції естетичних проблем Останні роки на тлі поступового поліпшення соціально-економічної ситуації, навіть незважаючи на кризу, наші жінки стали більше уваги приділяти своїй основній природній суті – народженню дітей. А факт вагітності, природно, відбивається на зовнішності, і не завжди найкращим чином. Особливо, що стосується форм тіла, так і шкіри обличчя, форми і... Читати ділі »

Сервіс в салоні краси – найкращий подарунок сучасному чоловікові

Особливості чоловічої та жіночої косметології насправді лежать не стільки в фізіології або складі препаратів, скільки в менталітеті, емоціях і звичках чоловіків, маркетингу та сервісі ваших послуг. Що б ви не використовували, чим би не комплектували салон, якщо ви – жінка, і мислите як жінка, то відповідно – пропонуєте суто «жіночні» послуги. Чоловіки на них не... Читати ділі »

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист