Вагітність і пологи: супроводження косметолога.

Програми профілактики і післяпологової корекції естетичних проблем

Останні роки на тлі поступового поліпшення соціально-економічної ситуації, навіть незважаючи на кризу, наші жінки стали більше уваги приділяти своїй основній природній суті – народженню дітей. А факт вагітності, природно, відбивається на зовнішності, і не завжди найкращим чином. Особливо, що стосується форм тіла, так і шкіри обличчя, форми і тонусу грудей. Чи повинно це хвилювати, а може бути, радувати естетиста, який має у своєму арсеналі достатньо засобів для допомоги таким клієнткам. Що потрібно робити насправді? І коли починати?

Беременность фото

Профілактика

Не вдаючись в подробиці фізіологічних змін шкіри та підшкірної клітковини при вагітності, профілактика повинна починатися як можна раніше. Добре, якщо щось підкаже досвідчений гінеколог, чимось поділяться подруги. Найчастіше на проблеми шкіри починають звертати увагу із запізненням. Як зробити естетиста головним об’єктом турботи про зовнішність під час вагітності? Вікова група 25-35 років – найбільш вірогідні кандидатки в вагітність і до вас на запис. Чому не молодше 25? Тому, що в більш молодому віці проблеми трапляються рідше, так і замислюються про них пізніше. Вагітність після 25 більшою мірою є запланованою і усвідомленою, а часто – другий, що і мотивує жінку замислитися про свої естетичні перспективи. Роздайте (розішліть) спеціальні листівки з пропозицією профілактичних програм. Якщо не їм самим, то вже подругам вони будуть точно до речі.

Тіло. У профілактиці головне – зволоження і м’який поверхневий пілінг. А так само фізіологічна кріотерапія шкіри тіла. NMF (натуральний зволожуючий фактор) – препарати з сечовиною, молочною кислотою, амінокислотами, полісахаридами дадуть шкірі живота, грудей і стегон своєчасно розтягнутися, не розриваючи сполучнотканинний каркас, не утворюючи стрий. Пілінг з AMFA’s комплексом (альфа-метаболічними амінокислотами) дозволить шкірі поступово, з розтягуванням зростаючою маткою і збільшенням підшкірної клітковини, синтезувати необхідний колаген, що зміцнює її матрикс. 10-15% комплексу альфа- і амінокислот глибоко проникає в дерму, але не руйнує епідермальний шар, і проявляє виключно метаболічні, а не відшелушуючі властивості. Пілінг починають з 4-5 місяця, індивідуально підбираючи зони і час впливу (в залежності від динаміки збільшення живота і обсягів стегон), і проводять раз на два-три тижні, або частіше, вибираючи по черзі зони впливу. Процедури кріотерапії являють собою просте домашнє або салонне протирання шматочками льоду або замороженими в морозилці кріоакумуляторами. Природний холод (до мінус 10-15 градусів) підтримує в тонусі судини, які піддаються такому ж розтягуванню, як і сама шкіра.

З другого триместру вагітності зволожуючі процедури необхідно проводити не рідше одного разу в тиждень, прохолодні душі, обтирання льодом – по самопочуттю хоч кожен день, а AMFA’s пілінг – раз на два-три тижні. Зі зрозумілих причин будьте обережні з застосовуваними косметичних засобів – в їх складі обов’язковий мінімум хімічних компонентів. Тому, природно, найбільш доцільно використовувати СПА-препарати, які за своєю суттю мають максимально природний склад.

Обличчя. При схильності до гіперпігментації захищайте шкіру гелями з SPF, і будьте обережні з кислотними пілінгами – реакція на їх вплив може бути протилежною від очікуваної. Тому під час вагітності ні які активні препарати застосовувати не доцільно – тільки захист і м’яке зволоження, а рішення проблем доведеться відкласти на потім.

Подолання післяпологових проблем

Беременность фотоОбличчя: пігментації і набряклість. Невідкладно – той самий AMFA’s пілінг, тільки його концентрацію підбирайте індивідуально (від 10 до 30%). Чим молодша клієнтка, і чим менше виражена пігментація, тим концентрація менше, і навпаки.

Набряклість добре знімається кріотерапією (льодом і спеціальними кріо-масками або кріо-тоніками), а так само ліфтинг-шоколадом. Можна обережно (при годуванні груддю) використовувати кофеїн-шоколадну маску – по периорбітальній зоні. Корисно використовувати препарати з фіто-естрогенами. Для підтяжки шкіри при схудненні необхідні пластифікуючі, а краще – твердіючі ліпо-моделюючі маски. Після 27-30 років необхідно включати безін’єкційну мезотерапію – як мінімум раз на місяць. Вона необхідна для повноцінного харчування глибоких шарів шкіри життєво важливими метаболітами і мікроелементами, без яких вона не може повноцінно функціонувати і відновлюватися. Ні в якому разі не пропонуйте ін’єкційні або багатоголчаті перфораційні методики – ризикуєте отримати непередбачені ускладнення на тлі гормональних і метаболічних зрушень.

Корекція фігури. Одна з найзлободенніших проблем післяпологового догляду. Використовуйте класичні схеми антицелюлітної терапії: поєднання і чергування холодних, гарячих, термоактивних, альгінатних обгортань. Причому чим більше будете використовувати різнопланових за впливу програм – тим краще. Обов’язково включайте AMFA’s пілінги – вони точно так само стимулюють колагеногенез в шкірі всього тіла, як і обличчя, сприяють її підтяжці і приведенні в тонус при схудненні. Дуже актуальні фіто-естрогени – після пологів спостерігається природний дефіцит власних статевих гормонів, що ускладнює відновлення жіночої шкіри. Тому намагайтеся застосовувати фіто-мінеральні тоніки і маски з вмістом екстрактів хмелю, сої, солодки – як для обличчя, так і для тіла.

Не забувайте про фізичні навантаження і фітнес – вони значно прискорять досягнення бажаного ефекту. Під час годування груддю будьте обережні з дієтами – урізання раціону може негативно позначитися на поживній цінності грудного молока. З обмежень – кофеїнові препарати: всмоктавшись через шкіру, кофеїн проникає у молоко і може викликати занепокоєння у малюка.

Тонус і відновлення форми грудей. Поки проводиться годування – груди вимагають мінімуму впливів. З доцільних – обтирання льодом і NMF зволоження, не забувайте попереджати мати про ретельну гігієну, добре змиваючи залишки препаратів. Починати активні дії потрібно при появі ознак зниження продукції молока і зменшення обсягів грудей – що б не допустити різкого обвисання шкіри. Для цього використовуйте спеціальні шоколадні маски – по-перше, вони натуральні, по-друге, мають дійсно потужний ліфтинг-ефект. Розроблені комплексні фіто-мінеральні препарати з вмістом екстракту какао, містять тонізуючі речовини без кофеїну, потенційно не впливають на склад молока і на дитину. Однак, все ж між косметичними процедурами і годуванням повинно пройти не менше 2-3 годин часу. Так само використовуйте AMFA’s пілінг – з тією ж метою, що і при всіх післяпологових проблеми – для стимуляції вироблення колагену. Оптимальне поєднання програм в двох-тижневому курсі виглядає наступним чином: 2 процедури AMFA’s пілінгу + 2-3 ліфтинг-шоколадні маски + 1-2 процедури суперзволоження. Самостійно – виданими (набутими) препаратами + обтирання льодом щодня в домашніх умовах.

Беременность фотоАпаратні методики. Переважна більшість апаратних методів небажана і більше того, заборонена до застосування на грудях. Використання можливе лише помірного вібро – і вакуум – масажу та мінімальних потужностей ультразвуку. Останній, у комбінації з СПА-препаратами значно посилює їх і свою власну ефективність, і дуже добре тонізує і підтягує середні шари шкіри. Такий же ультразвуковий мікро-масаж, але вже в більш потужних режимах, доцільно використовувати в процесі корекції фігури. Іншими, в тому числі, новомодними, апаратними методами, є радіочастотний ліфтинг (обличчя, тіла, але не грудей!), безін’єкційна електромезотерапія (електропорація) спеціальних СПА-препаратів, а так само комплексний вплив, що забезпечують СПА-капсули. У такій установці багатоплановість впливів (інфрачервоний прогрів, гідротерапія, вібромасаж) добре поєднуються зі СПА-обгортаннями – холодним, контрастним, мінеральним, таласо-мінеральним, термоактивним.

Вікові вагітні, особливо вагітні вперше. Для їх шкіри і зовнішності в цілому стрес вагітності може обернутися як позитивним (омолоджуючим), так і вік-потенціючим наслідком. Тому у ваших інтересах при найменших натяках на майбутню або вже фактичну вагітність попередити і мотивувати таку клієнтку в необхідності профілактичного відвідування косметичного кабінету. З аргументів спрацюють два: а) у двадцять років можна сподіватися, що все відновиться сама собою, а після 30-ти вже не все так просто… б) (магазинні) кошти можуть містити потенційно небезпечні для плоду компоненти, тому оптимальне та безпечне рішення – СПА-програми у вашому кабінеті. Так що якщо ваші клієнтки хочуть зберегти і навіть прикрасити свою зовнішність вагітністю – нехай відвідують косметолога!

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист