Двоє у салоні краси

Особливості чоловічої та жіночої косметології насправді лежать не стільки в фізіології або складі препаратів, скільки в менталітеті, емоціях і звичках чоловіків, маркетингу та сервісі  послуг. Що б ви не використовували, чим би не комплектували салон, якщо ви – жінка і мислите як жінка, то відповідно, пропонуєте суто «жіночні» послуги. Чоловіки на них йдуть не охоче.

Отже, різниця – у психології:

Двое в салоне красоты фото

Жінкам для відпочинку потрібно спілкування з собі подібними і різноманітність нових вражень. У соціальному плані жінці необхідно зберігати красу і молодість. Віку жінки соромляться, а про проблеми зі здоров’ям охоче діляться з оточуючими. Жінка не  проти спробувати щось нове, навіть якщо треба потерпіти дискомфорт і навіть біль. Найбільша проблема жінки – вага, целюліт і зморшки.

Чоловік же – індивідуаліст. Для відпочинку чоловікові навпаки, потрібно усамітнення і спокій. У суспільстві чоловікові необхідно виглядати престижно. Чоловікові важливий персональний сервіс. Його надбання – вік, статус і здоров’я. Але він так само хоче виглядати молодше свого віку. В звичках чоловіки – консерватори.   менш дбайливо ставляться до своєї зовнішності, а досягнувши певного соціального статусу, в першу чергу намагається забути про мозолі на руках.

Як фахівець індустрії краси, жінці запропонуйте нові враження, даруйте незабутні відчуття, дайте привід для розмов з подругами. Чоловікові ж організуйте самітність, розслабте і пристосуйте, допоможіть вирішити проблеми зі здоров’ям (спиною, м’язами), «підсадіть» на улюблену процедуру, підкресліть підвищення його статусу і соціального потенціалу в очах оточуючих. Цілком можливо, SPA – те, що потрібно.

На сьогоднішній день, термін «ЅРА», як би він не тлумачився, означає природні способи відновлення краси і здоров’я. Будь це екзотичний масаж в заморських країнах, будь то жаркі лазні або цілющі джерела, будь то 30-хвилинна термальна процедура у майстра нігтьового сервісу  використання сил природи – це і є ЅРА . І зовсім не обов’язково мати кругленьку суму в кишені, щоб дозволити собі доторкнутися до загадкового світу ЅРА. Насправді ЅРА доступно тут і зараз…

Природа, але тільки у вашому кабінеті,  це і є суть «ЅРА». Візьміть її собі в помічники і консультанти – і ви побачите щасливі очі ваших відвідувачів. В цьому вам допоможуть фахівці ЅРА-серій, які зберегли сили природи в професійних препаратах і донесли для вас і ваших клієнтів всі властивості природних джерел. І пам’ятайте! Чоловіки теж хочуть мати гарні руки, але досі боялись гострих інструментів. Вони теж хочуть престижу і задоволення, яке ви можете дати їм – майстера ЅРА-манікюру.

Двое в салоне красоты фотоЄ всього кілька сервісів, на які чоловіки підуть охоче: ванни і гідромасаж, масаж для релаксу та реабілітації спини), SPA-манікюр і SPA-педикюр.

Таким чином, вам – фахівцям, всерйоз має намір зайнятися чоловічою клієнтурою, радимо почати з різних прейскурантів – рожевого і синього кольору. На рожевих обкладинках – квіточки, а на синіх – кораблі і танки. Це як «М» і «Ж» – від початку і аж до різних аксесуарів. Почніть з малого, поступово втягуючи клієнтів-чоловіків у звичку догляду як за своєю зачіскою, так і за своїм здоров’ям і  зовнішністю.  За свій статус чоловік заплатить більше, ніж жінка за красу.

Отже, якщо збираєтеся йти в ногу з часом і трохи попереду конкурентів – шукайте доступні для себе ЅРА-технології і скоріше пропонуйте їх клієнтам. Вони будуть Вам вдячні!

P.S.

ЅРА-технології в практичній роботі майстра нігтьового сервісу:

  1. Виходячи з біологічної функції шкіри, будь-яке її систематичне пошкодження викликає різку регенерацію, тобто посилення поділу клітин і прагнення до орогуванню або рубцюванню. У ЅРА використовується скрабування, тобто м’яке видалення омозолелостей, що не викликає бурхливого регенераторної відповіді. Відпадає необхідність регулярного зрізання і чищення мозолів – клієнт до вас йде для регулярного приємного догляду і задоволення.
  2. У ЅРА практично немає загрози занесення інфекцій, оскільки немає глибокого пошкодження епідермісу і ріжучого інструменту.
  3. Професійні ЅРА-препарати сприяють нормальному росту здорових нігтів, що дозволяє краще триматися на них акрилу і гелям, однак, це дещо прискорює необхідність корекції штучних нігтів внаслідок швидкого зростання власних.
  4. ЅРА передбачає догляд за всією поверхнею рук і ніг аж до ліктьових суглобів і гомілки, крадучи вікові зміни, роблячи шкіру більш молодою і привабливою.
  5. ЅРА може допомагати при болях в суглобах кистей і стоп, поліпшувати кровообіг, полегшувати втому ніг.
  6. Професійні ЅРА-технології не обов’язково повинні бути вишуканими екзотичними або: природними, догляд, в першу чергу, має на увазі природні препарати і природні способи їх застосування. ЅРА-препарати повинні бути матеріально доступні нашим клієнтам, а призначення кожного кроку ЅРА-технології повинно бути зрозуміле і досить просте у використанні.
  7. ЅРА – це не тільки ефект, але задоволення і вдячність клієнта своєму майстрові.
  8. ЅРА – це величезний крок у розширенні компетенції, статусу майстра і іміджу всього салону, підтримання інтересу до відвідування постійними клієнтами, шанс привернути увагу нових споживачів.

Хто володіє доступною (по кишені своїх клієнтів) SPA-серією і застосовує її в умовах якісного сервісу для задоволення своїх клієнтів, має надійний фінансовий результат.

За матеріалами книги «SPA-головна інтрига косметичного ринку»
Видана за підтримки ТМ Spani.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист