Мезотерапія без болі

Метод Безін’єкційна мезотерапія завойовує все більше прихильників серед косметологів та їх клієнтів. І не дивно, адже одні з основних її переваг – безболісність і мінімальні терміни відновлення після процедури.

Методику введення в шкіру активних препаратів без застосування ін’єкцій використовують для профілактики та боротьби зі старінням шкіри, для лікування гіперпігментації і акне. У ході процедури безін’єкційної SPA-мезотерапії для проведення активних речовин використовується не прокол епідермісу, а «ворота» самої шкіри – сальні і потові залози. Саме через їх гирла в шкіру надходять необхідні речовини, причому на досить велику глибину. Таким чином, безголкова мезотерапія забезпечує здоров’я, стійкий ліфтинг-ефект і реальне омолодження шкіри без пошкодження шкірних тканин.

Мезотерапия без боли фото

Природна мезотерапія

Більшість косметичних препаратів впливає лише на поверхневі шари шкіри. Оскільки вмісні в ці засоби інгредієнти з важкістю проникають через головний бар’єр шкіри епідерміс, їх дія буває досить короткочасна. А тому для підтримки задовільного тонусу шкіри потрібні все нові і нові дози води, ліпідів, зволожуючих косметичних засобів. «Змусити» шкіру, звиклу до регулярного надходження метаболітів ззовні, самостійно виробляти необхідні структури можна з допомогою методу неінвазивної (безін’єкційнойї мезотерапії. Її суть – у поєднанні дії біологічно активних речовин (амінокислоти, вітаміни, мінерали) з впливом на шкіру тепла, пари, холоду, води. З допомогою цих природних впливів, адекватних тим, що відбувається в організмі біологічних процесів, що вводяться природні речовини вітаміни, мінерали, метаболіти впливають на всі структури і глибокі шари шкіри.

Завдяки малому розміру молекул, активні речовини вільно і глибоко проникають в протоки залоз, де вони всмоктуються і розподіляються по середньому шару шкіри – дермі. Вони допомагають шкірі утримувати вологу і повноцінно виробляти головний елемент матриксу – колаген. В результаті цих процесів шкіра без «милиць» самостійно відновлює тонус і свій життєвий потенціал.

Механізми впливу

Ми знаємо, що для повноцінного функціонування клітин нашого організму потрібні кисень і поживні речовини – білки, жири, вуглеводи. Однак найбільш важливою складовою життєзабезпечення клітин є мікрокомпоненти – вітаміни, медіатори, метаболіти, коферменти (в більшості своїй – мінерали і мікроелементи). Без їх участі навіть забезпечена основними поживними речовинами клітка приречена на швидке старіння. Втрачаючи цінні поживні речовини, шкіра поповнює їх з великими труднощами, так як, наприклад, епідерміс погано постачається кров’ю. Нагадаємо, що авітамінози в першу чергу проявляються у вигляді сухості і розтріскування шкіри, гіпер – і паракератоз, ламкості капілярів і, як наслідок, передчасного старіння шкіри. Заповнення кількості мікрометаболітов, основних біостимуляторів життєвих процесів шкіри, без використання ін’єкцій головне завдання SPA-мезотерапії.

Відомо, що при певних співвідношеннях кількості біологічно активних речовин у живильному субстраті клітка оживає, посилюючи свої біологічні функції. Те ж відбувається і з шкірою під дією безін’екційної мезотерапії: посилюються мікроциркуляція і енергетичний обмін, підвищується тургор, нормалізується секреція сальних і потових залоз, зникає пігментація, зменшується ороговіння за рахунок перерозподілу шарів клітин епідермісу в бік базальних, більш молодих і здорових.

Мезотерапия без боли фотоМетодика проведення процедури

Філософія SPA має на увазі природність впливу, тому методика проведення процедури SPA-мезотерапії досить проста і доступна розумінню косметолога. Її собівартість відносно невелика: фахівцю не потрібні додаткові витрати на аксесуари і складне обладнання.

Протоколи процедур зазвичай складаються з 3-5 кроків: м’яке очищення; розкриття устів залоз вапорізіруючим тоніком; підготовка шкіри мезотоніком для підвищення її проникності; нанесення суміші для мезотерапії на шкіру під напівпроникну плівку; нанесення кріомаски або кріотоніка для створення холодового ефекту і заключного зменшення проникності шкіри.

Процедури аналогової безін’екційної мезотерапії проводяться 1-2 рази в тиждень. Ліфтинг-ефект після курсу з 3-5 програм SPA-мезотерапії зазвичай зберігається протягом 3-4 місяців. Таким чином, на рік потрібно проводити 3-4 курси, що складаються з 3-5 програм, причому робити це можна на протязі багатьох років. Особливо ефективно комплексне використання безін’екційної мезотерапії з іншими методами: мультикислотним пілінгом, SPA-кріотерапією, аnti-age ліфтингом, антиакне програмами (відповідно до характеру проблем, що турбують клієнта).

Переваги безін’екційної мезотерапії

  • Вже після першої дії можуть спостерігатися як швидкий ефект, так і стійке поліпшення стану шкіри аж до розгладження пост-акне і рубцевих деформацій.
  • У деяких випадках відбувається корекція не лише вікових, а й гормонодефіцитних станів, методика доцільна в корекції проблемної шкіри.
  • Шкіра в ході процедури не травмується, на ній не залишається слідів.
  • Відносна простота виконання, безболісність і безпека методу сприяє збільшенню кількості постійних клієнтів.
  • Регулярне, 2-3 рази в рік, проведення процедури забезпечує стійкий ліфтинг – і омолоджуючий ефект.
  • Невисока собівартість витратних матеріалів та відсутність потреби дорогої апаратури роблять цю технологію надзвичайно рентабельною.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист