Професійна косметика SPANI (СПАНІ)

Профкосметика СПАНИ фото«Чула про хорошу професійну косметику. Хочу купити і стану красунею самостійно і при цьому витрачу мінімум грошей». Такі монологи нам, як професіоналам салонного бізнесу, доводиться чути дуже часто і часто ми не можемо їм правильно протистояти і пояснити клієнту: «без допомоги фахівця дуже важко досягти бажаного результату». Детальніше зупинимося на цьому питанні і підкажемо фахівцям правильні відповіді в цій нелегкій дискусії між професіоналом і споживачем.

Клієнт косметологу: «Може мені просто достатньо придбати професійну косметику і в домашніх умовах самостійно поліпшити свій зовнішній вигляд?»

Косметолог: «Професійна косметика розрахована на використання косметологами зі спеціальною освітою. Для ефективних результатів, які ми досягнемо з Вами при проведенні комплексу, необхідна спеціальна підготовка у вигляді майстер-класів по даній професійній косметиці. Я маю диплом про проходження таких».

Клієнт косметологу: «Ну все ж дуже просто: на сайті розписана інструкція та наведені фотографії використання професійної косметики. Купуй і користуйся».

Косметолог: «Інструкція є, але вона розрахована на професіоналів, які знайомі з косметикою. Це свого роду шпаргалка-нагадування або ознайомлювальний курс для початківців, які готуються до майстер-класу. Є багато додаткових питань, які зрозумілі тільки при спілкуванні косметолога з консультантом».

Косметика СПАНИ профи фотоКлієнт косметологу: «Я начитаюсь в Інтернеті, потраплю на майстер-клас і задам запитання консультанту».

Косметолог: «Ніхто не допустить на професійний майстер-клас, а в телефонному режимі консультант відразу зрозуміє, що говорить з непрофесіоналом».

Клієнт косметологу: «Я прорахувала вартість косметики, чому ж так дорого коштують процедури».

Косметолог: «Ви прорахували вартість однієї процедури, а я роблю вам комплекс. У вартість процедури крім вартості косметики закладається мій професіоналізм, який складається з вашої безпеки та результативності проведених процедур».

Бажаємо Вам успіхів у нелегкій боротьбі за визнання свого професіоналізму.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист