Набір карбоксітерапія – Oxygen Box
Набір карбоксітерапія – Oxygen Box

Програма експрес-корекції фігури – за тиждень до відпустки

Отпуск фото

Як часто це буває перед відпусткою, спохвачуються про свою фігуру. Що робити, якщо до поїздки або урочистості залишилося всього 5 днів? Не опускати руки! А навпаки, засучити рукава, можна якщо не схуднути, то вже тонізувати підшкірну клітковину, поліпшити тонус і тургор шкіри. До речі, різке схуднення в таких випадках найбільш шкідливе – шкіра валиться, і зовні (тим більше в облягаючому одязі) буде виглядати тільки гірше. Тому головне в експрес-програмі – ліфтинг. Тут без професійних салонних спа-программ не обійтися!

1. Терміново біжіть в свій салон і питайте, чим вам можуть допомогти. Якщо майстер по тілу пропонує лише масаж – сміливо шукайте іншого. Немає сумнівів – для отримання швидкого ефекту масажист застосує грубі зусилля, які загрожують не тільки синцями під шкірою, а й дрібними крововиливами в товщі жирової клітковини. А це вже відразу 4-я стадія целюліту! Спасибі сказати йому вже не зможете. Тому в експрес-програмах головне – комбінація легкого ковзного лімфодренажного масажу з обгортаннями. Останні розщеплюють жири, посилюють мікроциркуляцію, завдання масажу – скоріше вивести продукти метаболізму із тканин у кров і лімфу. Для цього багато сил і вигадливих «па» застосовувати не потрібно.

2. Поєднання обгортань і масажу з часу має бути приблизно 2:1, тобто приміром, 40-50 хвилин обгортання, і потім  – 20-30 хвилин лімфодренажний масаж.

3. Обгортання бувають «гарячі», «кофеїнові», «термоактивні» – розщеплюючі жири, «холодні» – підсилюючі лімфотік, «водоростеві» і «мінеральні» – детоксикуючі і тонізуючі, лімфодренажні «бандажі» – здавлюють клітковину, «шоколадні» – підтягують в’ялу шкіру. Тобто кожен вид обгортань робить щось особливе. Тому головний принцип – послідовне поєднання різних видів обгортань для комплексного впливу. Тоді можна отримати швидкий і стійкий результат. Приміром, мінерально-альгінатні обгортання «Кокон» може прибрати до 4 см за годинну програму, але закріпити результат на наступний день потрібно «холодним» обгортанням або «ліфтинг-шоколадом». Обгортання можна поєднувати з апаратним вібро – і вакуумроліковим масажем – він несе необхідні лімфодренуючі функції.

4. Розумне поєднання і послідовність обгортань таке: у перший день – мультикислотний метаболічний пілінг для посилення проникності шкіри для активних речовин, потім «ліфтинг-кофеїн» чи «термоактивне» обгортання. На наступний день – водоростевий «Кокон» з бандажами, на наступний – «холодне» з лімфодренуючим масажем. Якщо можете собі дозволити – підіть на шоколадне обгортання, але тільки за умови, що шоколад не потребує розігріву, тобто готовий до застосування, знаходиться у пастоподібному стані, як у лінії SPANI. Тоді його активні речовини добре проникають через шкіру і дійсно володіють чудовим ліфтинг-ефектом. Такий комплекс може за 4-5 днів прибрати 5-7см, і слідом за зменшенням обсягів підтягти шкіру.

Отпуск фото5. В деяких салонах вам можуть запропонувати пройти сеанс в SPA-капсулі. Це дійсно хороший апарат, але тільки знову-таки – реальний ефект на обсяги можуть давати тільки комплексні дії. Тому в SPA-капсулі після інфрачервоного прогрівання грамотні фахівці проводять мінеральні або водоростеві обгортання, потім – вібромасаж, потім – голчастий душ, і на фініш – гідромасажну ванну з мінерально-ароматичним концентратом. Таке поєднання звичайно, дорогувато у собівартості, але істотно підвищує і прискорює ефект.

6. Якщо ви займаєтеся в спорт-залі, припиніть вимотувати весь організм – приходить услід за інтенсивною фіз. навантаженням апетит може зіпсувати всі попередні зусилля. В першу чергу приділяйте увагу проблемним зонам, для цього можете проконсультуватися з інструктором, і давайте загальну розумну аеробне навантаження на велотренажері або орбітреки. Вона потрібна для інтенсифікації обмінних процесів і посилення виведення рідини – але не через шкіру, а через нирки. Тому доводити себе до потіння потреби немає.

7. Не забувайте про зону декольте, шию і руки – вони такі ж «наочні» свідки віку і здоров’я, як обличчя і все тіло. Експрес-догляд за руками, обличчям і декольте можна проводити одночасно з обгортаннями – це суттєво зекономить ваш час, і гроші.

8. Візьміть в салоні засоби домашнього догляду – тоніки, гель для душу, скраб з ліфтинг-ефектом, піну для ванн – вони сприятимуть підтримці ефектів салонних програм. Проводьте спа-догляд удома – згадайте приємні години, проведені у вашому салоні.

9. Якщо у вас є в запасі місяць, то курс з мультикислотного пілінгу SPANI з 2-3 різнотипних обгортань з лімфодренажним масажем повторюйте кожну тиждень – тоді отримаєте приголомшливий по стійкості і наочному ефекту, результат. Єдина прикрість – може доведеться змінити гардероб.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист