Розширення компетенції майстра, догляд за шкірою…

СПА-технології в роботі майстра манікюру і педикюру

Звичайний обрізний манікюр і педикюр вже давно стали рутинними послугами кожної перукарні. Новомодні колись техніки нарощування нігтів на сьогодні опанували більшість манікюрниць, і тепер уже не дивно, що можна зробити штучні нігті, не виходячи зі своєї квартири. Розписні нігті з еротичної спокуси, ставши матеріально доступними практично всім, перетворилися на буденність. Іноді, не знаючи міри у витонченості, вони несуть тінь вульгарності їх господині. Все частіше зустрічаються скромні непомітні акуратні нігтики на витончено доглянутих руках…

Що чекає манікюрний ринок? Які тенденції в суспільстві? Хто думає про завтрашню моду?

Маникюр фотоНепомітно в моду увійшла тема «SPA». Реклама популярної ЅРА-косметики звучить з екранів телевізорів, ЅРА-екзотикою рясніють смуги жіночих журналів, багато професійних косметологічних ліній як мінімум на третину представлені в ніші «ЅРА», навіть масажисти освоюють елементи професійних  антицелюлітних SPA-обгортань для задоволення своїх клієнток. Тільки манікюрний ринок, впиваючись і пересичуючись досягненнями полімерного нейл-дизайну, вперто не помічає своїх бажань споживачів. Наші майстри традиційні в своїх минуло-вікових карально-різальних методах, освоюють нині модний нейл-дизайн, не спромагаючись осягнути чогось більшого. Але мода змінюється швидко. І слідом за мінливими настроями споживачів встигнуть лише ті, хто попереду йдуть. Майстра, як і менеджери салонів, повинні вчасно поміркувати про всі можливості використання свого робочого місця. Адже і санітарно-епідемічна ситуація залишає бажати кращого. Не тільки вишукані нігті, але безпека, задоволення, свіжа доглянута шкіра рук і ніг кожної поважаючої себе жінки – ось тенденція сьогоднішнього часу.

Що таке ЅРА сьогодні, яке уявлення про ЅРА має майстер манікюру та його клієнтка, і наскільки реально мати ЅРА у своїй роботі? Потрібен ЅРА-манікюр?

На сьогоднішній день, термін «ЅРА», як би він не тлумачився означає природні способи відновлення краси і здоров’я. Будь це екзотичний масаж в заморських країнах, будь то жаркі лазні або цілющі джерела, будь то 30-хвилинна термальна процедура у косметолога в салоні – ЅРА є використання сил природи. І зовсім не обов’язково мати кругленьку суму в кишені, щоб дозволити собі доторкнутися до загадкового світу ЅРА. Насправді ЅРА доступно нам тут, зараз, так само, як і доступно багатьом нашим пані.

Що можуть професійні ЅРА-технології дати майстру манікюру або педикюру, яку користь вони можуть принести салону, що від них буде хорошого вашим здивованим клієнткам?

Маникюр фото

Ви дивуєтеся, чому нігті перестають ламатися навіть після тижневої відпустки на морі? Чому ви відпочили душею і тілом, чому шкіра стала чистою? Все просто – це зробила природа!

Природа, але тільки у вашому кабінеті – це і є суть «ЅРА». Візьміть її собі в помічники і консультанти – і ви побачите здивовані від щастя очі ваших відвідувачів. В цьому вам допоможуть фахівці ЅРА-серій, які зберегли сили природи в професійних препаратах і донесли для вас і ваших клієнтів всі властивості природних джерел.

Тільки будьте обережні: далеко не всі препарати можуть насправді називатися ЅРА. Під новомодними ЅРА-назвами можуть ховатися приблуди – як мінімум крем, мазі, засоби з емульгаторами, консервантами, штучними барвниками і ароматами, з невимовними хімічними компонентами не можна відносити до природних і очікувати від них природного ж дії. Якщо ви йдете в магазин і бачите там цілі вітрини «ЅРА» – швидше не вірте. Не так все просто – справжнє ЅРА доступно тільки з рук професіоналів.

Яку роль професійні ЅРА-технології можуть грати в практичній роботі майстра манікюру і педикюру?

 1. Виходячи з біологічної функції шкіри, будь-яке її систематичне пошкодження викликає різку регенерацію, тобто посилення поділу клітин і стремління до ороговіння або рубцювання. У ЅРА використовується скрабування, тобто м’яке видалення омозолостей, що не викликає бурхливої регенеративної відповіді. Відпадає необхідність регулярного зрізання і чищення мозолів – клієнт до вас йде для регулярного приємного догляду і задоволення.
 2. У ЅРА практично немає загрози занесення інфекцій, оскільки немає глибокого пошкодження епідермісу і ріжучого інструменту.
 3. Професійні ЅРА-препарати сприяють нормальному росту здорових нігтів, що дозволяє краще триматися на них акрилу і гелям,  однак, це дещо прискорює необхідність корекції штучних нігтів внаслідок швидкого зростання власних.
 4. ЅРА передбачає догляд за всією поверхнею рук і ніг аж до ліктьових суглобів і гомілки, крадучи вікові зміни, роблячи шкіру більш молодою і привабливою.
 5. ЅРА може допомагати при болях в суглобах кистей і стоп, поліпшувати кровообіг, полегшувати втому ніг.
 6. Чоловіки менш дбайливо ставляться до своєї зовнішності, а досягнувши певного соціального статусу, в першу чергу, намагається забути про мозолі на руках. Таким чином, вирішення питання залучення клієнтів-чоловіків найбільш перспективно з початкової пропозиції ЅРА-догляду за руками.
 7. Професійні ЅРА-технології не обов’язково повинні бути екзотичними або вишуканими – природний догляд в першу чергу має на увазі природні препарати і природні ж способи їх застосування. ЅРА-препарати повинні бути матеріально доступні нашим пані, а призначення кожного кроку ЅРА-технології повинно бути зрозуміло і досить просто у використанні.
 8. ЅРА – це не тільки ефект, але задоволення і вдячність клієнта своєму майстрові.
 9. ЅРА – це величезний крок у розширенні компетенції та статусу майстра та іміджу всього салону, підтримання інтересу до відвідування постійними клієнтами, шанс привернути увагу нових споживачів.

Отже, тема ЅРА в манікюрі і педикюрі стає все більш актуальною. Використання доступної, зрозумілої і досить простої в навчанні професійної серії повинно бути підтримано грамотними маркетинговими кроками для досягнення морального та матеріального успіху.

Що дають ЅРА-технології Вам і вашим клієнтам?

 • Догляд не лише за нігтями, а й за всією шкірою кистей і стоп – розширення ваших компетенцій, підігрів інтересу клієнтів, додатковий дохід.
 • Омолодження і оздоровлення шкіри рук, пом’якшення ніг – антивікова дія, порівнянно з косметологічними процедурами.
 • Природні способи видалення мозолів і кутикули без ріжучого і пильного інструменту – без небезпеки інфікування себе і клієнта, відсутність боязні травм.
 • Розширення ваших терапевтичних можливостей – багато професійні ЅРА-препарати полегшують втому в м’язах, біль у суглобах, застій у венах. Ви стаєте косметологом-терапевтом!
 • Оздоровлення і прискорення росту нігтьової пластинки – отримаєте вдячність клієнтки.
 • В ЅРА є як доступні препарати – скраби, масла, піни для замочування , парафінові маски, так і досить дорогі – гарячий шоколад, мармуровий пісок, ліфтинг-гелі. Вибирати є з чого. Орієнтуйтеся на своїх клієнтів.
 • Будьте впевнені – доглянуті руки чудово поєднуються і з акрилом, і з гелем, і з нейл-дизайном, і навпаки.
 • ЅРА-програми прості і зрозумілі: замочування, скрабування, маски або парафінові аплікації, легкий масаж, зняття кутикули, фінішне зволоження.
 • до речі, з догляду за шкірою рук почніть роботу з чоловіками. Вони теж хочуть мати гарні руки, але досі боялися ваших кусачок і пил. Вони теж хочуть престижу і задоволення, яке ви можете дати їм – майстер ЅРА-манікюру. Вони з охотою віддячать.
 • ЅРА – це ваш новий статус в очах колег. ЅРА – це ваш крок вгору, ваш новий імідж і повага клієнтів.
 • ЅРА – це приємно вам і вашим клієнтам, це нескладно і доступно. ЅРА – це модно і престижно!

Отже, професійні ЅРА-технології повинні бути доступні, зрозумілі і досить прості в освоєнні і використанні. Якщо збираєтеся йти в ногу з часом і трохи попереду конкурентів – шукайте доступні для себе ЅРА-технології і скоріше пропонуйте їх нашим панам і пані. Вони будуть вдячні.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист