Релаксуючий масаж з балавами

Релаксирующий массаж с булавами фотоРозслаблюючий масаж з гармонізуючим впливом на організм набуде популярності в асортименті послуг кабінету масажу. А використання спеціальних свічок і булави додасть надзвичайний колорит і розслаблюючу антицелюлітну дію.

Ще давні філософи говорили: «Здоровою людина може вважати себе тільки тоді, якщо вона не потребує ні лікаря, ні в масажистів». Геродакос (484 – 425 р. до н. е..) був першим з грецьких лікарів, які намагалися дати фізіологічне обгрунтування масажу.

Цю роботу продовжив Гіппократ (460–377 р. до н. е..), перевіряючи на практиці багато теоретичних передумов. Гіппократ писав: «Лікар повинен бути досвідчений в багатьох речах і, між іншим, в масажі». Особливо велике місце він відводив розминці, завдяки якій «розслаблене зчленування міцніє, а туге робиться рухомим». У стародавній Греції масаж вважався найважливішим засобом збереження і відновлення працездатності, зняття почуття втоми з м’язів. Вплив масажу на нервову систему досить різноманітне і залежить від ступеня подразнення рецепторних приладів, характеру застосовуваних масажистом прийомів, тривалості їх дії, місця програми, індивідуальних особливостей клієнта. Наприклад, за допомогою вібрації можна активізувати нервову систему, погладжування і розтирання – заспокоюють.

ВАЖЛИВА ПІДГОТОВКА

Релаксирующий массаж с булавами фотоДуже важливо підготувати місце, де ви будете працювати з клієнтом, від цього залежить ступінь його розслаблення, відчуття захищеності і комфорту. Будуть доречні заспокійливе світло, спокійна музика, запалена аромалампа (аромапалички), правильно розставлені і запалені свічки. Для кожного масажу існує своя міра роботи зі свічками. Це вогонь, а значить, він може впливати на очищення організму, його заспокоєння або відновлення. Музика в даному випадку являє собою вібрації, які можуть «запалити» емоції або заспокоїти, тому для всієї процедури у масажиста повинна бути підготовлена музична композиція, в якій є переходи від розслаблення до відновлення організму як клієнта, так і фахівця, що виконує масаж.

З початку і до кінця роботи між майстром і клієнтом існує енергетичний зв’язок. Причому майстер є провідником між енергією і клієнтом. Дана авторська методика позитивно впливає на нервову систему, опорно-руховий апарат, підвищує силу і витривалість м’язів.

Тривалість процедури – дві години, але за прискореною методикою може тривати і 30 хвилин, все залежить від того, для яких цілей і в яких умовах робиться масаж. При виконанні процедури використовувалися засоби ТМ Spani, але можливе застосування і інших косметичних засобів.

ОПИС МЕТОДИКИ

1. Натискаємо на точку Да-чжу (між остистими відростками VII шийного і грудного хребців), яка звільняє енергетичний прохід для розслаблення м’язів спини і вільного руху енергії по тілу (фото 1).

2. Синхронізуємо дихання з диханням клієнта. Зверніть увагу: розслабляючий масаж з гармонізованим впливом на організм набуде популярності в асортименті послуг кабінету масажу. А використання спеціальних свічок і булави додасть надзвичайний колорит і надасть розслаблюючу і антицелюлітну дію. Релаксуючий масаж з булавами Фото: Kosmetik International Verlag GmbH KOSMETIK INTERNATIONAL JOURNAL 19 при вдиху ви набираєте енергію, а при видиху – віддаєте, при цьому вона проходить знизу вгору і навпаки.

Релаксирующий массаж с булавами фото

3. Намагаємося врівноважити дихання, відчувати биття серця клієнта і тепло його тіла. Коли клієнт скутий і не може розслабитися, ці вправи допоможуть поліпшити ефект від процедури.

4. Вплив на точку Шеньдао (між остистими відростками V і VI грудних хребців) дозволить заспокоїти і вирівняти дихання клієнта, знизити температуру тіла на 1 градус. При зниженні температури тіла і вирівнюванні дихання людина засинає).

5. Починаємо масаж з ритмічних погойдувань клієнта (2).

6. Виконуємо масаж лівої ноги, всі рухи плавні, ковзні (не забуваємо про постанову рук і ніг) (3).

7. Наносимо легкими круговими рухами «Мінеральну піну» для тіла до утворення піни і накриваємо плівкою на 10-15 хвилин (4).

8. За енергетичними зонами вздовж хребта для очищення чакр виставляємо запалені свічки в діжках на наступні енергетичні точки (5): – точка Сюань-шу (між остистими відростками I – II поперекових хребців) впливає на болі в хребті, потенцію, використовується при захворюваннях жіночих статевих органів; – точка Чжун-шу (між остистими відростками X – XI грудних хребців) використовується при болях у попереку з обмеженням рухів, захворюваннях нирок, зниження гостроти зору, астенії; – точка Ліїн-тай (між остистими відростками VI – VII грудних хребців) використовується при лікуванні астми, бронхіту, пневмонії, болю в спині, напруження потиличних м’язів; – точка Шень-чжу (між остистими відростками III – IV грудних хребців) – при хронічному кашлі, захворюваннях головного та спинного мозку, неврастенії, нічних страхах. У стародавні століття вважалося, що вогонь – це божество. Він дарував людям тепло і затишок, але бували моменти, коли він використовувався в зло, адже сила – це завжди медаль з двома сторонами. У даній методиці вогонь застосовується як тепло, як сила, яка, прогріваючи енергетичні точки, допоможе розкрити чакри. Процес очищення триває 5-10 хвилин.

9. Загасивши свічки, барила на деякий час залишаємо на точках (6). Склади свічок різноманітні: вони можуть бути на травах, з аромамаслами, причому ароматерапія повинна бути ненав’язливою. Свічки підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

10. Прибравши свічки, змиваємо піну і витираємо тіло сухим рушником.

11. Очистивши і підготувавши шкіру до подальшої роботи з допомогою пілінгу тіла проходимся по точках для прискорення потоків енергії: • на руках – Чжун-чун (кінець нігтьової фаланги III пальця) (7); • на ногах – Юн-цюань (в центрі підошви в ямці між II і III плесновими кістками).

12. Для синхронізації потоків енергії в організмі поєднуємо дві точки Да-чжуй (між остистими відростками VII шийного і грудного хребців) і Яо-ян-гуань (між остистими відростками IV – V поперекових хребців), що призводить до врівноваження і спокою клієнта.

13. Ковзаючими рухами наносимо «бальзам-маску» і виконуємо по ній масаж. Маска дозволяє працювати легко і невимушено. Руки ковзають під музику хвилеподібними рухами, перехід в кругові рухи відбувається в області лопаток. Руки малюють по тілу, точно як художник по мольберту. Уважно ставтеся до кожного руху. На даному етапі робота масажиста може включати в себе лімфодренажні прийоми: права рука на лівій лопатці, ліва рука на правій нозі, хвилеподібними рухами зводимо руки в область тазу і навпаки – цим ми допомагаємо вивести з організму зайву воду і шлаки (8, 9).

14. Накриваємо плівкою, для того щоб більшість інгредієнтів під температурою тіла не випаровувалися.

15. Приступаємо до вібраційного масажу булавами, допомагаючи м’язам розслабитися. Це хороше опрацювання за зонами і точками, які пов’язані між собою. Удари наносяться легко, без фанатизму. Легка дріб дозволяє розслабити також і проблемні зони. Ретельно опрацьовуємо сідничні м’язи і м’язи задньої поверхні стегна, що дуже подобається клієнтам (10).

Релаксирующий массаж с булавами фото

16. Проводимо точковий масаж булавами, хрестоподібно (11).

17. Закінчуємо роботу булавами масажем м’язів вздовж хребта (12).

18. Після закінчення 20-30 хвилин змиваємо маску і витираємо тіло рушником.

19. Наступний крок – релаксуючий spa-масаж зволожуючою емульсією для відновлення pH шкіри.

20. Після такого релаксуючого масажу необхідно відновити працездатність клієнта:- точка Тао-дао (між остистими відростками I-II грудних хребців) відповідає за зняття напруги, звільнення дихання (13). – точка Фей-шу (на рівні проміжку між остистими відростками III-IV грудних хребців) застосовується для поліпшення кровообігу, нормалізації надходження кисню в мозок (14). – точка Цзянь-цзин (на середній лінії спини на рівні проміжку між остистими відростками VII шийного і грудного хребців) покращує приплив крові до трапецієподібного м’яза.

21. Закінчуємо масаж, опустивши передпліччя медіальної поверхнею обох рук на спину, натиснувши, повільно розводимо в сторони (15).

22. Через 5 хвилин після закінчення процедури пропонуємо клієнту чашку гарного зеленого чаю для відчуття повного комфорту. Описана методика масажу покращує настрій, знімає втому, позитивно впливає як на чоловіче, так і жіноче здоров’я; є гарною релаксуючою процедурою. Її можна використовувати для відновлення спортсменів, у реабілітаційних центрах і салонах краси. Цей масаж є першим кроком в антицелюлітній програмі.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист