Стрес і целюліт! Як боротися?

Стресс и целлюлит фотоОсновними необхідними речовинами, що допомагають пережити стреси з мінімальними втратами, є мінерали: макро- і мікроелементи. Одним з найважливіших є магній – при його недоліку підвищується чутливість мозкового центру стресу, що може проявлятися дратівливістю і навіть зривами через дрібниці. Якщо ж стресових ситуацій занадто багато, організм втрачає магній в підвищених кількостях. Виходить замкнуте коло: чим більше стресів, тим менше магнію, чим менше магнію, тим більше стресів.Якщо його не розімкнути порушується робота мозкових центрів, що регулюють апетит, і ми починаємо «заїдати» неприємності. Одягаємо улюблені речі і сердимося на відсутність сили волі і «слабкість». Більше ніколи .., завтра ні-ні .., а завтра той же сценарій і черговий стрес.

Сучасні салони краси пропонують безліч варіантів для вирішення проблем корекції фігури. Хоча ніхто й не стане заперечувати, що найефективніший спосіб корекції фігури – це поєднання правильного харчування і фізичного навантаження.

Кожен за своїм темпераментом вибирає для себе оптимальні навантаження або в тренажерному залі, або самостійні заняття вдома. Але в тому і в іншому випадку препарати серії для фітнесу Spani Sport допоможуть оптимізувати зусилля. Природний магній і активні компоненти рецептури добре сприймаються шкірою, легко наносяться і швидко вбираються.

Лифтинг гель фото

Магнієвий препарат для схуднення CellControl – універсальний антицелюлітний гель призначений для корекції фігури в домашніх умовах. При його нанесенні відбувається активне розщеплення жирової клітковини, поліпшується кровопостачання ураженої целюлітом ділянки.

Часто буває так, що людина в тренажерному залі виконує навантаження для певної групи м’язів, залишаючи незадіяними інші. Препарат Thermal Gel допомагає в корекції фігури комплексно, забезпечує інтенсивне розщеплення жиру, який по лімфотоку виводиться з організму, йде глибинний прогрів незадіяних зон. При заняттях фітнесом потрібно 30 хв для того, щоб розігріти м’язи, щоб вони почали споживати жирні кислоти. З препаратом Thermal Gel розігрів відбувається в рази швидше.

Моделювання фігури з препаратом природного магнію Lifting Gel одночасно супроводжується відчутним і видимим підвищенням еластичності шкіри.

І головне пам’ятати: Ваш успіх – в постійності зусиль!

Spani Sport – головний помічник у боротьбі з целюлітом.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист