Сервіс в салоні краси – найкращий подарунок сучасному чоловікові

Особливості чоловічої та жіночої косметології насправді лежать не стільки в фізіології або складі препаратів, скільки в менталітеті, емоціях і звичках чоловіків, маркетингу та сервісі ваших послуг. Що б ви не використовували, чим би не комплектували салон, якщо ви – жінка, і мислите як жінка, то відповідно – пропонуєте суто «жіночні» послуги. Чоловіки на них не підуть.

Услуга в салоне красоты — лучший подарок современному мужчине фото

Отже, різниця – у психології:

Жінкам для відпочинку потрібно спілкування з собі подібними і різноманітність нових вражень. У соціальному плані жінці необхідно зберігати красу і молодість. Віку жінки соромляться, а про болячки охоче діляться з оточуючими. Саме тому багато косметологів розташовують відразу два, а то і три косметичних місця в одному кабінеті, і не мають проблем з клієнтками, які охоче спілкуються під час процедур. Жінка не проти спробувати щось нове, навіть якщо треба потерпіти дискомфорт і навіть біль. Найбільша проблема жінки – вага, зморшки і складочки.

Чоловік же – індивідуаліст. Для відпочинку чоловікові навпаки, потрібно усамітнення і спокій. У суспільстві чоловікові необхідно виглядати престижно. Чоловікові важливий персональний сервіс. Його надбання – вік, статус і здоров’я. Але він так само хоче виглядати молодше свого віку. В звичках чоловіки – консерватори. Солідне черевце – гордість «справжнього» чоловіка. Крім того, чоловік, який заробив місце під сонцем, і вирвався з колупання то в машині, то в домашніх ремонтах, хоче скоріше забути мозолясті руки.

Як косметолог жінці запропонуйте нові враження, поспілкуєтесь, даруєте незабутні відчуття, дайте привід для розмов з подругами. Зараз такою новинкою стає СПА. Чоловікові ж організуйте самітність, розслабте і пристосуйте, допоможіть йому вирішити проблеми зі здоров’ям (спиною, м’язами), «підсадіть» на улюблену процедуру, підкресліть підвищення його статусу і соціального потенціалу в очах оточуючих. Цілком можливо, СПА – те, що потрібно.

Услуга в салоне красоты — лучший подарок современному мужчине фотоЄ всього кілька сервісів, на які чоловіки підуть більш-менш охоче: ванни і гідромасаж (для релаксу, реабілітації спини і м’язів); масаж (теж саме); СПА-манікюр (як статус пристойної людини). Чоловіки болісно ставляться до лисіючої шевелюри. А ось різати, шкребти і щипати себе дасть не кожен. Крім того, чоловік погано переносить біль. Може бути, з подачі дружини, його раз у п’ять років можна затягнути на чистку…

Таким чином, косметолог, всерйоз має намір зайнятися чоловічою клієнтурою, радимо почати з різних прейскурантів – рожевого і синього кольору. На рожевих обкладинках – квіточки, а на синіх – кораблі і танки. Це як «М» і «Ж» – від початку і аж до різних аксесуарів. Почніть з малого, поступово втягуючи клієнтів-чоловіків у звичку догляду як за своєю зачіскою, так за своїм здоров’ям і за зовнішністю. Запевняю – за свій статус чоловік заплатить більше, ніж жінка – за красу. До речі, почніть хоча б з власного чоловіка.

З усіх косметичних технологій рекомендуємо СПА як найбільш універсальні, ефективні та престижні. Єдині обмеження у чоловіків – фіто-естрогени і антицелюлітні програми. Все інше – ліфтинг СПА-пілінг мезо кріо-СПА, масажі, Anti-Age СПА-манікюр і педикюр пр. – будь-ласка.

Заказать прайс-лист

Введите свое имя и email и мы отправим Вам прайс-лист